Przykłady zastosowań

microcement

Microcement składający się ze zwykłego cementu portlandzkiego wymieszany z polimerami, włóknami, kruszywami i pigmentami, zapewnia bardzo wysoką przyczepność do wszystkich rodzajów powierzchni. Po wymieszaniu, może być rozłożony lub rozpylony na powierzchni. Powstaje wysoce oryginalna i atrakcyjna warstwa o grubosci 2 do 3 mm.

 

Te cechy sprawiają, że jest to idealny produkt na pokrycie nowych powierzchni betonowych lub do renowacji starych posadzek, takich jak beton, ceramika, dachówka, gips, płyty gipsowo-kartonowe, metalu, plastiku, marmuru, itp. Może być stosowany na podłogach i ścianach w pomieszczeniach mieszkalnych, jadalniach, łazienkach, kuchniach, blatach, wannach i również w wilgotnych pomieszczeniach.

 

Produkt ten jest stosowany przez wielu dekoratorów w miejscach sprzedaży detalicznej ze względu na ultra- nowoczesne wykończenie i jego nieskończonej gamie kolorów. Odgrywa również ważną rolę w dziedzinie budowlanej, jest idealnym rowiązaniem do remontu lub renowacji powierzchni ścian lub podłóg. Jego gładka bezspoinowa wodo-odporna struktura sprawia, że microcement jest atrakcyjną alternatywą dla tego typu prac.


← Powrót